LDK mban konferencë për medie

Prishtinë | 01 Sht 2022 | 12:13 | Nga Ekonomia Online

Lidhja Demokratike e Kosovës do të mbajë sot konferencë për medie.

Sipas njoftimit që u ka dërguar mediave, konferenca do të mbahet në orën 14:00.

Arsyeja s’është bërë e ditur, por pritet të jetë për pezullimin e pagave për grevistët dhe krizën energjetike në vend.

“Sot (e enjte), më datë 1 shtator 2022, në orën 14:00, Lidhja Demokratike e Kosovës mban konferencë për medie. Konferenca mbahet në selinë qendrore të LDK-së”, thuhet në njoftim.

Të ngjashme