Forca e vjetëve – ndryshimi drastik i të famshmëve

Prishtinë | 27 Pri 2019 | 16:16 | Nga Ekonomia Online

Para se të bëhej Marilyn Monroe, Norma Jeane Baker ishte një vajzë e zakonshme që as nuk kishte një shtëpi të përhershme.

Ne kurrë nuk e dimë se çfarë na ka përgatitur e ardhmja dhe vetëm vazhdojmë drejt fatit tonë në rrugën e jetës, njofton Klan Kosova.

Është e vështirë të imagjinohet tani, kur të gjithë këta të famshëm janë të njohur në të gjithë botën, por ka pasur një kohë kur ata ishin absolutisht të panjohur.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme