Stërmbesa e Skënderbeut shfaqet me bikini, zbulon tatuazhin pranë pjesës intime

Prishtinë | 14 Nën 2019 | 18:13 | Nga Ekonomia Online

E njohur nga të gjithë shqiptarët si pasardhëse e heroit kombëtar, Gjergj Kastriot Skënderbeut, Sophie Kastriota ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes në mediat rozë.

Stërmbesa e Skënderbeut është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë edhe foto nga vizitat e saj në Shqipëri.

Ndërkohë në postimet e fundit në rrjetin social “Instagram” Sophie ka bërë publike një foto ku shfaqet me bikini dhe nxjerr në pah linjat e saj sensuale.

Siç shihet edhe në foto stërmbesa e heroi kombëtar ka një tatuazh shumë pranë zonës së saj intime. Edhe pse nuk dihet kuptimi i tatuazhit, e reja e ka demonstruar disa herë në fotot e saj në rrjetet sociale.

Bukuroshja u bërë e njohur në vendin tonë pasi u zbulua lidhja e gjakut me heroin kombëtar Gjergj Kastrioti. Gjithashtu kujtojmë se Sophie ka treguar edhe pasionin që ka për muzikën.Gazeta.Shekulli.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme