Loredana shfaqet me shumë të madhe parash dhe një thikë

Prishtinë | 07 Shk 2022 | 18:32 | Nga Ekonomia Online

Loredana është shfaqur sot me shumë të madhe të parave, kryesisht me kartmonedha prej 200 euro.

Ajo poashtu në veturë mban edhe një thikë dhe këtë e publikoi vet në Instagram.

Ndryshe, reperja po punon në projekte të reja pasi ka disa muaj që nuk solli këngë.

Kujtojmë se ajo dhe Mozzik i kanë ndarë rrugët përfundimisht por ndajnë bashkë vajzën, për të cilën kujdesen të dy./Prive.al

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme