Lori Hoxha: Çka dua për këtë vit?

Tiranë | 01 Jan 2017 | 18:01 | Nga

Periudha e festave të fundvitit është gjithmonë koha kur njerëzit, duke menduar për ato çka realizuan apo nuk realizuan në vitin që po mbyllet, shprehin dëshirat për vitin e ri.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe producentja Lori Hoxha, e cila nëpërmjet një postimi në profilin e saj në Instagram ka treguar atë që dëshiron çdo vit.

“Gjithçka që dua, gjatë gjithë vitit, për çdo vit!” – shkruan Lori krah fotos emocionuese që ka postuar, ku duket ajo së bashku me motrat Sara, Redia dhe vëllanë Itan, duke puthur plot dashuri nënën e tyre, Vjollca Hoxhën.

Një foto bardh e zi, por që pasqyron më së miri të gjitha ngjyrat e dashurisë që e mban të bashkuar një familje.

View this post on Instagram

All I want, all year every year. ❤

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

View this post on Instagram

fresh start

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme