“Mendova që kam telashe me mushkëritë”, rikthehet Ganimete Musliu pas ndërhyrjes në zemër

Prishtinë | 03 Kor 2024 | 20:23 | Nga Ekonomia Online

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, është rikthyer pas intervenimit që ka pas në zemër.

Në një intervistë ekskluzive për “Frontal” në T7, Musliu ka rrëfyer për gjendjen e saj shëndetësore.

“Në janar 2023 pata një shqetësim, kisha lodhje, koll, frymëmarja e shqetësuar dhe si gjithë ne mendova që problemi lidhej me mushkëri. Kur bëj vizitën te pulmologu më rekomandohej ta bëjë vizitën tek kardiologu. Pas vizitës te kardiologu u kuptua që problemi është tek zemra, kisha problem me valvulën mitrale që ishte e dëmtuar mjaftë shumë dhe nuk e kryente funksionin e duhur”, tha Musliu.

Të ngjashme