Mushkolaj i reagon Kurtit: Është i njëjti Lajçak të cilin dikur e lëvdoje

Prishtinë | 18 Sht 2023 | 15:12 | Nga Ekonomia Online

Analisti Imer Mushkolaj, ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Albin Kurtit, ku ky i fundit akuzoi Miroslav Lajçakun se në takimin e së enjtes ka qenë i anshëm dhe ka dëgjuar vetëm propozimin e Serbisë.

Mushkolaj përmes një postimi në Facebook, ka thënë se Lajcak është i njëjti person të cilin Kurti dikur e mbronte dhe e lavdonte

“Është i njëjti Lajçak, të cilin dikur Kurti e mbronte dhe e lavdonte”, ka shkruar ai.

Të ngjashme