Aliu pas seancës: S’ka ndonjë zhvillim interesant, shihemi me 7 qershor

Prishtinë | 30 Pri 2021 | 10:53 | Nga Kastriot Kokollari Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ministri i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu shumë shkurt para gazetarëve tha se nuk mund të komentojë aktakuzën për keqpërdorim të detyrës zyrtare, raporton Ekonomia Online.

Komente ai tha se do t’i bëjë me 7 qershor kur edhe është caktuar që të mbahet seanca e dytë në rastin e tij dhe disa të akuzuarve të tjerë.

“Nuk ka ndonjë zhvillim tjetër më interesant dhe pas seancës tjetër mund të flasim më hollësisht”.

Aliu në seancën e mbajtur të premten është deklaruar i pafajshëm për pretendimet e Prokurorisë.

LEXONI EDHE:

Lexo më shumë:

Të ngjashme