Ansambli “Shota” përformon para MKRS-së, përcillen edhe nga Hoti e Dumoshi

Prishtinë | 28 Nën 2020 | 12:52 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ansambli i Valleve dhe Këngëve ” Shota”, ka përformuar me disa pika para objektit të Ministrisë së Kulturës Rinisë dhe Sportit, me rastin e festës së 28 Nëntorit, raporton Ekonomia Online.

Përformancën e tyre e ka ndjekur nga afër kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti dhe ministrja e MKR-së, Vlora Dumoshi, si dhe qytetarë.

Anëtarët e ansamblit më herët janë pritur në takim nga Hoti e Dumoshi.

Lexo më shumë:

Të ngjashme