Bashkim Ramosaj njofton se nesër në ora 13:30 do të filloj ceremonia e varrimit të Gentës dhe Ledianit

Prishtinë | 27 Nën 2021 | 18:26 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Komunës së Deçanit përmes një postimi në facebook ka njoftuar se nesër do të jetë ceremonia e varrimit të dy nxënësve të vrarë mbrëmë në Gllogjan.

Mbrëmë nga sulmi i mbrëmshëm me armë, mbetën të vrarë nxënësit Ledion Hamzaj dhe Genta Mustafaj, si dhe shoferi i autobusit, Gani Gjokaj.

Të dashur qytetarë,Ju njoftoj se, nesër më dt.28.11.2021, në ora 13:30, do të filloj ceremonia e varrimit të Gentës dhe Ledianit, afër “Kompleksit Memorial të Dëshmorëve”, ndërsa varrimi do të bëhet në ora 14:00, në varrezat e fshatit Gllogjan!”

Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe teksti

Postimi i plotë:

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme