Dy të arrestuar në Fushë-Kosovë, iu gjetën substanca narkotike

Prishtinë | 23 Dhj 2021 | 10:38 | Nga Ekonomia Online

Janë arrestuar dy persona në Fushë-Kosovë, pasi u janë gjetur substance narkotike.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar pasi gjatë kontrollit te të njëjtit janë gjetur në posedim dhe konfiskuar 12.92 gr substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuana”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Tutje, bëhet e ditur se me urdhër të prokurorit  të dyshuarit janë liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme