Funksiononin ilegalisht, policia mbyll tri lokale të lojërave të fatit në Skenderaj

Prishtinë | 13 Jan 2021 | 10:02 | Nga Ekonomia Online

Njësiti policor gjatë operacionit të zbatimit të masave Covid-19, ka hasur në tri lokale të hapura dhe në të cilat zhvilloheshin lojëra fati në fshatin Likoc të Skenderaj, përcjell EO.

“Të gjitha lokalet janë mbyllur janë konfiskuar paisjet qe janë shfrytëzuar për lojëra, pronarët janë intervistuar dhe më pas janë liruar ndërsa mysafirëve që gjendeshin në lokal u janë shqiptuar tiketa për mos respektim të masave”, thuhet tutje në njoftimin e policisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme