Kunati i Albulena Haxhiut zbulon për popullin se cili është “Adem Grabovci” i VV-së

Prishtinë | 26 Jan 2022 | 19:38 | Nga Ekonomia Online

Dardan Krasniqi vëllai i ish-kandidatit për kryetar të Malishevës nga radhët e Vetëvendosjes, Alban Krasniqit, në një shkrimi në Facebook ka thënë se bashkëpartiaku u tij Fatban Bunjaku është Adem Grabovci i vogël i Vetëvendosjes.

Tutje, ai ka shtuar se Kosovën e mjerë nuk e lëshojnë asnjëherë këta persona, por sojit të tij që e keqpërdorë pushtetin e Vetëvendosjes do t’i vije fundi.

“Me krejt këta anëtarët e bordëve që po zgjidhën po del që Fatban Bunjaku – dosta ose një farë lidhje dyshysh!Pra njëfarë Adem Grabovci i vogël! E Kosovën e mjerë spo e lëshojnë kurrë do keso mini Adem Grabovca të mjerë.Ama edhe sojit të tij që e keqpërdor pushtetin e Lëvizja VETËVENDOSJE! i vjen fundi disi që përmes ndikimit dhe interferimëve me heqje ose listim në listë të kandidatëve manipulon proqese e këndej dalim si të pavarur, objektiv e profesional!Ndalne këtë virus të tillë përpara se me pelcitë!Besojë që edhe përmes këstij statusi e merr përgjigjjën ky monstrum alla Graboci!Turp”, ka shkruar Krasniqi.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme