Likaj ngushëllon familjen Arifaj: Nga sot do të na mungojnë dy djem të mirë që kishin ëndrra për të ardhmen

Prishtinë | 16 Tet 2020 | 10:18 | Nga Ekonomia Online

Ministri i Arsimit Ramë Likaj, ka shprehur ngushëllime familjes Arifaj që humbën dy djemtë e tyre në tragjedinë në Gjermani.

Likaj ka thënë se nga sot Kosovës do t’i mungojnë dy djem të mirë që kishin ëndrra për të ardhmen.

Kosova, sot në orën 15:00, u jep lamtumirën e fundit vëllezërve Hasan Arifaj 17 vjeç dhe Blerian Arifaj 13 vjeç, të…

Gepostet von Ramë Likaj am Freitag, 16. Oktober 2020
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme