Thaçi për Shalën e Bajgorës: Mikpritja, natyra e bukur dhe ajri i pastër e bëjnë vend të mrekullueshëm

Prishtinë | 12 Sht 2020 | 09:44 | Nga Ekonomia Online

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka shkruar në profilin e tij në Facebook për rajonin e Shalës së Bajgorës.

Thaçi ka thënë se Shala e Bajgorës është bukuri e papërshkrueshme.

Ky është postimi i tij:

Shala e Bajgorës, bukuri e papërshkrueshme. Mikpritja e shaljanëve 🙏, potenciali i madh turistik, natyra e mrekullueshme dhe ajri i pastër, po e bëjnë atë një zonë tejet atraktive për ta vizituar. HTH

Shala e Bajgorës

Shala e Bajgorës, bukuri e papërshkrueshme. Mikpritja e shaljanëve 🙏, potenciali i madh turistik, natyra e mrekullueshme dhe ajri i pastër, po e bëjnë atë një zonë tejet atraktive për ta vizituar. HTH 🇽🇰

Gepostet von Hashim Thaçi am Freitag, 11. September 2020
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme