Vdes një punëtor i Telekomit

Prishtinë | 14 Sht 2020 | 12:06 | Nga Ekonomia Online

Ka vdekur në rrethana ende të paqarta, një 50 vjeçar, punonjës i Telekomit të Kosovës.

Për ndarjen nga jeta të Ahmet Kikajt kanë bërë të ditur nga Sindikata e Telekomit, përmes një njoftimi .

Edhe familjarë të të ndjerit, thanë përmes llogarisë në facebook se Ahmet Kikaj ndërroi jetë papritur.

”Njoftim Mortor

Me pikëllim të thellë, morëm lajmin se pa pritmas ne moshen 50 vjeqare ka nderruar jetë kolegu Ahmet Kika.

FSP-PTK u shprehë ngushëllimet më të sinqerta kolegëve dhe familjarëve të tij.

Qoftë i paharruar kujtimi për Ahmet Kika!

FSP-PTK”

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme