Në pritje të ëmbël, Kiara Tito ndan videon e rrallë nga fëmijëria. Ja si dukej moderatorja bebe

Prishtinë | 01 Pri 2024 | 13:51 | Nga Ekonomia Online

Ajo dhe këngëtari shkodran Luiz Ejlli do të sjellin në jetë një vajzë, emrin e së cilës akoma nuk e kanë ndarë me ndjekësit.

Ditën e sotme moderatorja është kthyer pas në kohë duke ndarë me ndjekësit në Instagram një video kur ajo ka qenë e vogël.

Videoja ishte e vitit 1997, ndërsa Kiara bebe kishte veshur një palë paliçeta në ngjyrë blu ndërsa luante me një kukull.

“Mirëmëngjes”– shkruan moderatorja krahas videos.

Të ngjashme