Ngacmohet seksualisht një femër në Lipjan

Prishtinë | 01 Dhj 2022 | 09:55 | Nga Ekonomia Online

Një femër ka raportuar se në vazhdimësi është duke u ngacmuar seksualisht nga një person tjetër.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur më 29.11.2022, në Lipjan.

Tutje në raport bëhet e ditur se në lidhje me rastin është arrestuar i dyshuari dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Viktima e mitur femër kosovare ka raportuar se në vazhdimësi është duke u ngacmuar seksualisht nga një i dyshuar mashkull kosovar. Në lidhje me rastin është arrestuar i dyshuari dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. 

Të ngjashme