Osmani i pret në takim dy senatorët amerikanë

Prishtinë | 22 Maj 2023 | 13:38 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur në takim dy senatorët amerikanë, Chris Murphy dhe Gary Peters.

Më pas, Murphy dhe Peters do të priten në takim edhe nga kryeministri Kurti, me fillim prej orës 15:55.

Pasi të përfundojnë dy takimet, do të ketë deklarim për medie.

Të ngjashme