Osmani kishte takuar djalin e Afrim Bunjakut dhe disa fëmijë të tjerë për nder të 1 Qershorit

Prishtinë | 01 Qer 2024 | 14:45 | Nga Ekonomia Online

Presidentja Vjosa Osmani kishte takuar disa fëmijë, përfshirë edhe djalin e heroit Afrim Bunjaku, në një nga libraritë e kryeqytetit për nder të Ditës së Fëmijëve.

“Para disa ditësh, në nder të 1 qershorit – Ditës Ndërkombëtare të Fëmijëve, kishim një bashkëbisedim ndryshe, pranë librave, me fëmijë të mbushur me kuriozitet, shpresë e emocion”.

Ajo falënderoi “fëmijët e mësuesit që ndamë së bashku këto momente kaq të bukura”.

“Urime 1 qershori – Dita Ndërkombëtare e Fëmijëve”.

Të ngjashme