Osmani sot pret në takim kryetaren e Kuvendit të Sllovakisë

Prishtinë | 01 Kor 2024 | 07:51 | Nga Ekonomia Online

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, gjatë ditës së sotme pritet të realizojë takime.

Ajo në orën 12:30, pret në takim kryetaren e Kuvendit të Sllovenisë, Urška Klakočar Zupančič.

Mediat mund të marrin pamje tek pritja në hyrje të Presidencës dhe në fillim të takimit, thuhet në njoftimin e presidencës.

Të ngjashme