Pejë: Gruaja thotë se pas iftarit me kolegë u kthye në shtëpi por burri nuk e la të hyjë brenda

Prishtinë | 31 Mar 2024 | 09:40 | Nga Ekonomia Online

Një grua në Pejë ka raportuar në Polici se pasi kishte dalë me kolegë të punës për iftar, kur ishte kthyer në shtëpi, bashkëshorti i saj nuk e ka lënë të hyjë në shtëpi.

I dyshuari është arrestuar e më pas me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

“Pejë 30.03.2024-20:50. Viktima femër kosovare ka raportuar se pasi kishte dal me koleg të punës për të ngrënë iftar, kur ishte kthyer në shtëpi, bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar nuk e ka lejuar që të hy në shtëpi. I dyshuari është arrestuar, dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.”

Të ngjashme