Haradinaj: I nderuar nga mikpritja shqiptare që përjetova në konakun e familjes Deva

Prishtinë | 16 Kor 2020 | 14:03 | Nga Ekonomia Online

Kryetari Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka vazhduar të takohet me qytetarë, teksa sot ka vizituar familjen Deva në Gjakovë.

Ai është shprehur i lumtur që Nevruz Deva i është bashkuar në rrugëtimin e përbashkët politik në Aleancë.

Sipas tij AAK po fiton përkrahjen e shumë personaliteteve dhe familjeve.

“Deva e Gjakovës, në të gjitha periudhat historike i dha shumë vendit. I nderuar nga mikpritja shqiptare që përjetova në konakun e familjes Deva”, ka shkruar ai.

Deva e Gjakovës, në të gjitha periudhat historike i dha shumë vendit. I nderuar nga mikpritja shqiptare që përjetova në…

Gepostet von Ramush Haradinaj am Donnerstag, 16. Juli 2020

Të ngjashme