Hoti: Sot është dita më e madhe në jetën time

Prishtinë | 16 Maj 2017 | 13:41 | Nga Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Avdullah Hoti, tanimë kandidat i Lidhjes Demokratike të Kosovës ka thënë se për të personalisht është dita më e madhe e jetës sime pasi ka marrë mbështetjen e plotë dhe parezervë të LDK-së.

Ai ka premtuar se do ta merr me seriozitet këtë angazhim, raporton Ekonomia Online.

“Këtë besim e marr si përgjegjësi të jashtëzakonshme që duhet ta çoj përpara. Besoj shumë që me këtë unitet që ekziston në LDK, së bashku me partnerët e koalicionit, ky koalicion do t’i fitojë zgjedhjet pa asnjë hezitim”.

Lexo më shumë:

Të ngjashme