Hoxhaj: Zgjedhjet në Maqedoni, fitore e madhe për shqiptarët

Prishtinë | 16 Kor 2020 | 12:33 | Nga Ekonomia Online

Deputeti i PDK-së, Enver Hoxhaj, përmes një postimi në Facebook, tha se zgjedhjet e djeshme në Maqedoni janë një fitore e madhe për shqiptarët, meqenëse do të përfaqësohen me numrin më të lartë të deputetëve.

Hoxhaj uroi mikun e tij Ali Ahmeti nga rradhët e BDI-së dhe tha se është jetik roli i kësaj partie në përmbushjen e të drejtave të shqiptarëve.

Postimi i plotë:

Një lajm jashtëzakonisht i mirë nga Maqedonia e Veriut. Zgjedhjet e djeshme janë një fitore e madhe për shqiptarët, të…

Gepostet von Enver Hoxhaj am Donnerstag, 16. Juli 2020
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme