Ilir Meta uron fitoren e Kosovës sonte

Prishtinë | 14 Tet 2019 | 17:36 | Nga Ekonomia Online

Sonte Kosova do të përballet me Malin e Zi në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar fitoren e Kosovës derisa ka postuar një fotografi me kryeministrin në detyrë të Kosovës Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten e tij Anita Haradinaj.

“I lumtur të takohesha sot me Ramushin dhe Anitën te “Mrizi i Zanave” dhe të kalonim çaste të gëzueshme, duke uruar edhe fitoren e Dardanëve sot!”, ka shkruar ai në Facebook.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme