Isa Mustafa në takim me Shpend Ahmetin

Prishtinë | 19 Gus 2019 | 10:50 | Nga Emine Shehu

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, gjendet në një takim me kryetarin e Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmetin, raporton Ekonomia Online.

Nuk dihet se për çfarë saktësisht po bisedojnë ata, por padyshim temat kryesore duhen të jenë, zgjedhjet e parakohshme dhe koalicionet e mundshme ndërmjet partive.

Ndryshe PSD dhe AAK tashmë kanë përafruar qëndrimet për një koalicion, por që ende nuk është zyrtarizuar.

Pritet që pas të ketë prononcim për medie.


Fjalë Kryesore:

Të ngjashme