Përplasja në Kuvend, deputetja e VV-së: Bashkë, për ato që besojmë, kundër të keqes

Prishtinë | 19 Nën 2020 | 14:55 | Nga Ekonomia Online

Deputetet e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci dhe Saranda Bogujevci kanë postuar një fotografi së bashku pas përplasjes fizike që ndodhi në Kuvend në mes të Arben Gashit nga LDK dhe Hajrulla Çeku nga VV-ja.

Arbërie Nagavci ka publikuar fotografin me mbishkrimin “Bashkë, për ato që besojmë, kundër të keqes e hipokrizisë”.

Krejt kjo përplasje ka ndodhur gjatë kohës sa ishte duke u deklaruar deputetja e LVV-së, Saranda Bogujevci.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme