Shala: E garantuar fitorja e PDK-së në Drenas

Prishtinë | 12 Jan 2021 | 10:25 | Nga Ekonomia Online

Deputeti nga radhët e PDK-së Ferat Shala ka njoftuar se bashkë me kandidatin për kryeministër Enver Hoxhaj janë takuar me strukturat e kësaj partie në Komunën e Drenasit.

“Në takim me strukturat e degës së Partisë Demokratike të Kosovës në Drenas, së bashku me kandidatin për kryeministër Enver Hoxhaj, kryetarin e komunës së Drenasit Ramiz Lladrovci dhe kryetarin e degës së PDK-së Sejdi Hoxha” ka shkruar Shala në Facebook.

Shala ka thënë se nga ky takim është parë se fitorja e kësaj partie në Drenas është e garantuar.

“Si përherë dega e PDK-së në Drenas, e gatshme për fuqizimin e frymës së Partisë Demokratike të Kosovës, dhe marrjen e përgjegjësive për vendin. Fryma dhe entuziazmi nga takimi i mbrëmshëm është garanci për fitoren e radhës” ka thënë poashtu ai.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme