Veseli: Qoftë sa më e mbarë për Kosovën Dekada e Re që po fillon

Prishtinë | 31 Dhj 2019 | 19:52 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka uruar të gjithë qytetarët e Kosovës në prag të ndërrimit të motmoteve.

Nëpërmnet faqes së tij në Facebook, Veseli ka uruar që vitit 2020 të jetë sa më i begatë e i lumtur për secilën familje!

“Urime Vitin e Ri të gjithëve! Uroj që 2020 të jetë sa më i begatë e i lumtur për secilën familje! Qoftë sa më e mirë dhe e mbarë për Kosovën Dekada e Re që po fillon. Gëzuar!”, ka shkruar Veseli.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme