Vetëvendosje injoron himnin e Kosovës

Prishtinë | 24 Shk 2017 | 17:23 | Nga

Kreu i Vetëvendosjes, Visar Ymeri dhe deputetja tashmë e kësaj partie, Donika Kadaj Bujupi kanë injoruar himnin e Kosovës.

Ndodhi kjo në Konventën e IV-të të Aleancës Kosova e Re.

Në sallën e stërmbushur këta dy nuk janë në ngritë fare në këmbë kur po intonohej himni i Kosovës.

Ata janë ngritur tek kur në sallë ka nisur të dëgjohet himni kombëtar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme