Zemaj: Shpresoj që Qeveria t’i kthehet punës pas 100 ditësh

Prishtinë | 14 Qer 2021 | 12:58 | Nga Kastriot Kokollari Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj ka ironizuar me Qeverinë, ku tha se pas 100 ditëve shpreson që t’i kthehet punës, raporton Ekonomia Online.

Sipas tij, rikuperimi pas pandemisë nuk mund të ndodh pa veprime konkrete.

“Po shpresoj që pas 100 dhiteshit do t’i ktheheni punëve. Rikuperimi nuk mund të ndodh pa veprime konkrete. Nuk po na tregoni sa biznese do të hapen e sa do të mbyllen dhe këto janë ato që i presim na”.

“Pasi po ke dëshirë që për shkak të gjendjes pandemike, po tregoj që nuk bëhet krahasim i menaxhimit të pandemisë me një izolim total”.

Lexo më shumë:

Të ngjashme