Qumësht me mjaltë nëse keni probleme me pagjumësinë

Prishtinë | 13 Kor 2023 | 22:07 | Nga Ekonomia Online

Të kesh një funksionim të mirë të trupit dhe mirëqenies së përgjithshme duhet të bëni gjumë të mirë.

Njerëzit që kanë probleme me pagjumësinë duhet të përdorin një përzierje natyrale e cila do ju ndihmoje të zgjidhni problemin tij.

Kjo përzierje bëhet me qumësht dhe mjaltë. Mjalti stimulon lirimin e tiprofanit në tru dhe për pasojë do t`ju ndihmojë të flini gjumë më shpejt e pa mundim.

Pini një gotë qumësht të vakët me një lugë mjaltë dhe këtë bëjeni çdo natë gjysmë ore para se të flini.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme