Rama pret në takim Bordin e Drejtorëve të BERZh-it

Prishtinë | 20 Qer 2024 | 14:23 | Nga Diellza Gashi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, ka pritur të enjten në takim anëtarët e Bordit të Drejtorëve të Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZh), raporton Ekonomia Online.

Në këtë takim, mediat janë lejuar të marrin vetëm pamje, ndërsa konferencën për media e kanë anuluar me kërkesë të Bordit të BERZh-it.

Të ngjashme