Rita Ora me një paraqitje plot stil në Aeroportin “John F. Kennedy” të New Yorkut

Prishtinë | 31 Jan 2023 | 19:27 | Nga Ekonomia Online

Rita Ora u fotografua duke shëtitur nëpër Aeroportin “John F. Kennedy” në New York City të dielën në mëngjes.

Këngëtarja 32-vjeçare – dukej se ishte në humor të mirë ndërsa buzëqeshi dhe bëri rrugën e saj rreth terrenit të qendrës së udhëtimit, shkruan DailyMail.

Kjo paraqitje e saj erdhi vetëm pak kohë pas publikimit të këngës së saj më të re, “You Only Love Me”, të cilën e publikoi bashkë me klip të premten.

Ora kishte veshur një pallto të madhe ngjyrë bezhë të hapur teksa kalonte nëpër aeroport.

Artistja gjithashtu kishte të veshur një palë pantallona të të njëjtës ngjyrë, çorape të bardha dhe një palë çizme ngjyrë kafe të çelur.

Këngëtarja e hitit “Let You Love Me” ishte e pajisur me një palë syze dielli elegante me kornizë të gjerë, si dhe kishte vendosur një gjerdan të vetëm si aksesor.

Flokët e saj të mrekullueshme prej bionde me kaçurrela ishin lënë në valë të lirshme mbi supet e saj.

“You Only Love Me” vjen si kënga e parë nga albumi i saj i tretë në ardhje, i cili aktualisht është duke u incizuar.

Albumi i saj më i fundit i publikuar, i titulluar “Phoenix”, u publikua në vitin 2018.

Të ngjashme