Rrahen dy persona në Shtërpcë, përfshihen edhe disa të tjerë për t’i ndarë

Prishtinë | 01 Pri 2024 | 09:59 | Nga Ekonomia Online

Pas një mosmarrëveshje dy personave në Shtërpcë janë rrahur mes vete.

Më pas janë përfshirë edhe disa të tjerë për t’i ndarë dhe kanë pësuar lëndime trupore.

“Pas një mosmarrëveshje në mes të viktimës mashkull kosovar dhe të dyshuarit mashkull kosovar, ka ardhur deri rrahja në mes tyre, pastaj janë përfshirë edhe disa persona të tjerë te cilen jane munduar ti ndajne e te cilet kane pesuar lendime trupore. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori, rasti është në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.

Të ngjashme