Sara fotografohet direkt nga dushi!

Prishtinë | 05 Dhj 2023 | 16:12 | Nga Ekonomia Online

Blogerja shqiptare, Sara Hoxha është një person i pëlqyer nga audienca shqiptare.

Ajo u bë akoma më e njohur pas lidhjes së saj me reperin, Ledri Vula, lidhje qe kohëve të fundit ka përfunduar, raporton gazeta10.

Sidoqoftë, Sara po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet me flokë të lagura dhe e veshur goxha provokuese.

Kaq joshëse po duket ajo në këtë paraqitje.

Ledri do t’i bie pishman që është ndarë nga ajo kur t’a shoh këtë imazh.

Të ngjashme