Sharr Travel e Fafa Resort mendojnë për ju, oferta super të lira për muajt maj e qershor

Prishtinë | 03 Maj 2023 | 10:38 | Nga Ekonomia Online

Presidenti i Sharr Travel ka vendos prapë me na befasu. Çmime përtokë ju presin për muajt maj e qershor, m`u kënaq t`u pushu.

Ku tjetër, pos në Fafa, rrjetin më luksoz të hoteleve në Shqipëri. Hotelet Fafa tashmë janë bërë si një shtëpi për kosovarët.

Luksi, shërbimi e arkitektura. Pamja, ushqimi, e pastërtia. Çdo element brenda e jashtë hapësirave të lë pa fjalë.

Kjo s`është e tëra, ngase nga resorti, që ndodhet në Durrës, kanë përgatitur edhe një risi për pushuesit për sezonen 2023.

“Sharr Travel” është adresa juaj e sigurt për pushime të këndshme.

Për informata kontaktoni në:

Linku për Viber klikoni këtu:  https://sharrtravel.com/viber

Rezervimin mund ta bëni tash në numrat:
038 / 610 – 015
049 / 610 – 015
046 / 610 – 015
044 / 542 – 029

Ose në faqen e Facebookut dhe atë të Instagramit të “Sharr Travel”.

Të ngjashme