Sharr Travel sjell super ofertën për Bajram në Regina Palm Resort

Prishtinë | 14 Qer 2024 | 09:04 | Nga Ekonomia Online

Kompania lider për turizëm në vend Sharr Travel për nder të festes së Bajramit ka ulur shumë çmimin për akomodim në hotelin më të ri në Orikum Regina Palm Resrot.

Për vetëm 75 euro nga data 14 qershor deri më 30 qershor ju do të kaloni pushimet tuaja të paharruara në një super resort siç është Regina Palm Resort. Në çmim është i përfshirë mëngjesi, darka dhe shfrytëzimi i supër pishinës.

Dhoma super komode të sapo hapura për klient, kuzhinë fantastike e pishinë mahnitëse janë vetëm disa nga veçoritë e tij hoteli fantastik

Andaj ju moho humbni kohe telefononi menjëherë në zyrat e Sharr Travel dhe rezervoni pushimin tuaj në këtë super hotel

Kjo ofertë vlen vetëm për rezervime përmes kompanisë lider për turizëm në Kosovë Sharr Travel.

Për rezervime kontaktoni në:

044/610015 & 044542029 (Whatsapp)

Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton 038 610 015

 Prizren, përballë stacionit të autobusëve, 029/224016

Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve

Të ngjashme