Shtëpisë së BBV i bashkohet një “banor” i ri, Luizi vrapon për ta nxjerrë

Prishtinë | 01 Maj 2023 | 15:46 | Nga Ekonomia Online

Katër finalistët e këtij edicioni të BBV, Luizi, Efi, Dea dhe Kristi janë në javën e tyre të fundit në shtëpi dhe për momentin po e shfrytëzojnë për tu kënaqur duke lënë mënjanë debatet.

Katër banorëve i është bashkuar edhe një “banor” i ri.

Sot Luizi ka parë një miush, të cilin e ndjek për ta nxjerrë nga shtëpia, por ai fshihet nën kanapet e kuzhinës.

Epo kjo pikë e zezë, ai sa i premtoi nënës se nuk do bënte debate me banorët, tani i duhet të mendojë sërish se si të nxjerri miun nga dera e kuqe.

Të ngjashme