Smajli ngushëllon për vdekjen e 22-vjeçarit rahovecas në Venecia

Prishtinë | 08 Dhj 2023 | 16:49 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i komunës së Rahaovecit, Smajl Latifi, në një reagim të tij në rrejtin social në “ Facebook” ka shruar në lidhje më aksidentin tragjik në Venecia, dhe se është i tronditur nga vdekja e 22 vjeçarit Altin Hamëz Hoti, nga Ratkoci.

Ai ka shkruar së më tragjik e bën fakti që muaj më parë ka vdekur në një aksident komunikacioni  edhe vëllau i tij, Altin Hamëz Hoti nga Ratkoci.

Smajli tha së shprehë ngushëllimet e mija për familjarët.

Të ngjashme