Sot përballja e derbit kryesor në Premier League

Prishtinë | 31 Mar 2024 | 12:33 | Nga Ekonomia Online

Ndeshja kryesore e Premier League zhvillohet sot nga ora 17:30 në stadiumin Etihad.

Kampioni në fuqi, Manchester City përballet me Arsenalin për derbin e madh e të shumëpritur.

Manchester City do të shpresojë që të ketë Kevin De Bruyne të gatshëm dhe të gatshëm për ndeshjen kolosale të titullit të Premier League sot me Arsenalin.

Topçinjtë kryesojnë tabelën e Premier League në diferencën e golave ​​përpara një dite vendimtare në garën për titull.

Të ngjashme