Spice Girls ribashkohen për ditëlindjen e 50-të të Victoria-s

Prishtinë | 21 Pri 2024 | 16:16 | Nga Ekonomia Online

Çfarë festimi për ditëlindjen e pesëdhjetë të Victoria Beckham!, shkruan vanityfair.it.

Ish këngëtarja e Spice Girls dhe stiliste Viktoria e lindur më 17 Prill 1974 organizoi një festë ekskluzive dhe të paharrueshme për të gjithë të pranishmit.

“Mezi pres të festoj me miqtë dhe familjen time”, shkroi ajo në rrjetet sociale, duke publikuar një seri fotosh të bukura të realizuara në shtëpinë e saj në Londër së bashku me bashkëshortin e saj David, të martuar në vitin 1999 dhe katër fëmijët e tyre: Brooklyn, Cruz, Romeo dhe Harper.

Festa u mbajt në Oswald’s, një klub ekskluziv në Mayfair, Londër, ku u mblodhën rreth njëqind të ftuar të zgjedhur.

Mes të ftuarve, Eva Longoria, Gordon Ramsay, Tom Cruise, të gjitha ish vajzat Spice, Emma Bunton, Mel C, Mel B dhe Geri Halliwell. /atsh

Të ngjashme