Dembele shënon një super gol, Barcelona fillon rrugëtimin e përmbysjes

Prishtinë | 03 Mar 2021 | 21:32 | Nga Ekonomia Online

Barcelona është duke zhvilluar ndeshjen e sajt ë dytë në kuadër të Kupës së Mbretit ndaj Sevillas dhe ka shënuar golin e parë përmes Ousmane Dembele.

Dembele ka arritur që të shënoi një gol shumë të bukur në minutën e 13-të për Barcelonën.

Klubi Blaugran ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme ndeshjen dhe me një gol tjetër do ta barazonte rezultatin e përgjithshëm.

Më poshtë mund të shikoni golin e tij:

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme