Derisa tifozët festonin golin për pak nuk ndodhi tragjedia

Prishtinë | 27 Jan 2022 | 19:09 | Nga Ekonomia Online

Ndeshja e ligës së tretë spanjolle mes vendasve Zamora dhe Deportivo nga La Coruna për pak sa nuk ka përfunduar në mënyrë tragjike për tifozët e klubit mysafirë, të cilët me shumë fat mbetën të “paprekur” pas një rënieje të pakëndshme nga tribuna, transmeton Demokracia.com.

Kjo situatë ka ndodhur në fundin e ndeshjes, sapo mysafirët arritën të shënojnë gol për 1:0 e cila edhe rezultoi me fitore.

Kjo edhe ishte arsyeja e madhe e festës së tifozëve të skuadrës ish-finalistit të Champions League. 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme