FFK-ja publikon çmimet për ndeshjen e parë në “Fadil Vokrri”

Prishtinë | 09 Gus 2018 | 17:17 | Nga

Të hënën, në stadiumin “Fadil Vokrri,” në Prishtinë, në orën 20:00 do të zhvillohet ndeshja e Superkupës, ndërmjet Dritës dhe Prishtinës.

Të hënën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në orën 20:00 do të zhvillohet Superkupa e Kosovës në futboll, mes Dritës dhe Prishtinës.

FFK ka prezantuar çmimet për ndeshjen ku pritet interesim i madh i futbolldashësve. Çmimet varijojnë nga 2 euro në veri dhe jug e deri në 50 euro për ulëset VIP.

Kjo do të jetë ndeshja e parë që luhet në stadiumin e rinovuar të kryeqytetit.

Biletat dalin në shitje nesër:

Çmimet:

Veri – Jug – 2 euro

Lindje – 3 euro

Perëndim – 5 euro

Perëndim A1 – 10 euro

VIP – 50 euro

Pikat e shitjes së biletave janë degët e Institucionit Financiar Vllesa-CO si në vijim:

Prishtinë

1. Rruga Fehmi Agani nr. 71, Te Qafa

Tel: +383 45 40 36 08

2.Rruga Agim Ramadani nr. 369, afër Kampusit Universitar

Tel: +383 45 40 36 08

3. Rruga Kosta Novakovic nr. 57, afër Hotel Prishtina

Tel: +383 45 40 36 08

Gjilan

1. Rruga Marie Shllaku, Afër Agmia Center

Tel: +383 45 40 36 08

2. Afër Administratës Tatimore, tek Soliteri

Tel: +383 45 40 36 08

3. Stacioni i Autobusëve, tek taksitë e Preshevës

Tel: +383 45 40 36 08

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme