Gazetarët e pyesin Neymar në lidhje me Mbappe, largohet nga zona e mediave

Prishtinë | 24 Sht 2022 | 11:57 | Nga Ekonomia Online

Pas ndeshjes, ku Brazili triumfoi 3-0 ndaj Ganës, Neymar u pyet nga gazetarët për marrëdhënien e tij me shokun e skuadrës në PSG Kylian Mbappe.

Neymar zgjodhi vetëm të largohej nga zona e mediave dhe të shkonte në autobus me delegacionin brazilian.

Ai nuk dëshiroi fare të jepte koment për këtë gjë, duke lënë dyshime se marrëdhëniet e tyre nuk janë aq të mira.

Të ngjashme