Holandezi i Liverpoolit humb sfidën kundër Unitedit

Prishtinë | 12 Tet 2016 | 09:02 | Nga

Skuadra e Liverpoolit ka marrë lajme negative pas ndeshjeve ndërkombëtare të përfaqësueseve.

Holandezi Georginio Wijnaldum pësoi një lëndim kundër Francës.

Mesfushori 25-vjeçar u detyra të zëvendësohej dhe pritet të humbasë derbin ndaj Manchester Unitedit.

Mbetet të shihet se si do të rrjedhin gjërat pas ekzaminimeve mjekësore që do ti kryej në skuadrën e The Reds. /Telegrafi

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme