Liria përforcohet me Mitrajn

Prishtinë | 14 Gus 2018 | 18:37 | Nga

Liria është përforcuar me një tjetër futbollist nga Shqipëria, sulmuesin Aldo Mitraj.

31-vjeçari ishte pjesë e Sopotit në sezonin e fundit, derisa ka luajtur edhe për Laçin, Partizanin e Luftëtarin ndër ekipet e shumta në Shqipëri.

Prizrenasit, në vazhdën e përforcimeve, kanë angazhuar ditë më parë edhe mbrojtësin Florijan Daci dhe mesfushorin nga Gjermania Françesko Lamaj.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme