Majlinda Kelmendi feston ditëlindjen

Prishtinë | 09 Maj 2020 | 08:32 | Nga Ekonomia Online

Xhudistja Majlinda Kelmendi sot (09 maj, 2020) i mbush 29 vjet.

Këtë e ka bërë të ditur trajneri i saj, Driton Kuka, përmes një shkrimi në Facebook.

Kuka ka thënë se Kelmendi është kryevepra e punës së tij.

“Urime ditëlindja Majlinda! Njeriu në jetë lind dhe jeton për të krijuar –  për të lënë gjurmë për veten, familjen dhe kombin. Kryevepra e punës sime – Majlinda”.

Urime ditëlindja Majlinda Majlinda’s birthday Njeriu në jetë lind dhe jeton për të krijuar!Për të lan gjurmë për veten,familjen,kombin …Kryevepra e punës time – Majlinda

Gepostet von Driton Toni Kuka am Freitag, 8. Mai 2020
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme